Září 2008

Baroko maraton

29. září 2008 v 20:26 | Honzík |  Závody
Týden po Sedlecké pětistovce jsme jeli na Baroko maraton do Plas. Běžely se tam čtyři kategorie. Nejhlavnější byl maraton, půlmaraton, to běžel můj táta, 420 metrů a 4,2 km, to jsem běžel já a můj brácha a moje máma. První odstartoval maraton. Potom půlmaraton a potom 4,2 a jako poslední beželi 420 metrů. Ty závody byly v terénu. A když jsme doběhli, tak jsme si dali nanuka. A potom jsme šli do skákacího hradu. Můj brácha to celé uběhl. A potom jsme šli do kláštera. Koupil jsem si tam turistickou známku. A potom jsme jeli domů. Moc se mi tam líbílo. Stránky tohoto maratonu najdete na http://barokomaraton.cz/.

Sedlecká 500

23. září 2008 v 20:34 | Honzík |  Závody
Jednou v sobotu byly na našem rybníku závody na lodích. Pořádal je náš oddíl. Jelo se asi 50 závodu.
Já jsem jel 4 kategorie: 500 metrů debla,singla a 200 metrů debla,singla. Nejdřív se jely závody na 2km, 3km, 1km. Potom 500 metrů. Jako třetí se jelo 200 metrů. A nakonec se jely štafety a mixy. Trvalo to celý den. Bylo to tam pěkný.
Vyhrál jsem 2 medaile - stříbnou a bronzovou. Táta jezdil za mnou po břehu na kole. Ješte tam byli 2 kluci z naší třídy, Vašek a Tadeáš.