Nový Dům u Rakovníka 25.-26.října 2008

28. října 2008 v 9:12 | Honzík |  Závody

Jednou v sobotu jsme jeli na závody psích spřežení do Nového Domu u Rakovníka. Odjeli jsme v 8 hodin a 6 minut. Byli jsme tam tak v devět hodin. A hned jsme šli na prezentaci. To je, kde se ohlašuje, že jste tady a dostanete číslo. A potom jsme postavili stan. Táta startoval v 11:06. Ale nejdřív startovala kola. Potom už koloběžky a tam jel můj táta s Dorinkou a Taffíkem. A potom startovala dlouhá spřežení.
Byly tam dvě tratě, mid a sprint. Mid tam byl 16 kilometrů. A sprint tam byl šest kilometrů. A až se dojelo, tak tam byla samozřejmě dětská kategorie. Moc se mi líbila, byla dlouhá asi 1600 metrů.

A potom byli šermíři, na ty se s bráchou vždycky těšíme. A až večer byla ještě ohňová show, asi pětkrát před tím vypadla elektrika. A potom jsme šli spát. Druhý den byla hrozná zima a mlha. A start byl v devět hodin nového času.
Jedna paní ale jela v tričku, bez rukavic a s holýma zádama. A potom v 11:15 bylo druhé kolo dětské kategorie a mému psovi Plutovi se nechtělo běžet do kopce.
A potom asi za hodinu byli zase šermíři. Byli pěkný. Potom už bylo vyhlášení, vzal jsem tam svého psa.
Táta byl na koloběžce se dvěma pejsky v midu první. Pepa byl mezi mladšími dětmi třetí a já jsem byl první.
Na závodech bylo moc pěkně. A potom jsme jeli domů.