Votice - 8.-9. listopadu 2008

11. listopadu 2008 v 18:09 | Honzík |  Závody

Jednou v sobotu jsme jeli do Votic u Sedlčan. Jelo se tam přes Brdy. Byli jsme tam tak v 10 hodin. Pršelo tam. A když jsme přijeli, tak jsme šli na prezentaci. A potom jsme postavili stan. Bylo tam bahno jako vždycky.
Start midu byl v 11. A start sprintu byl v 13 hodin. Můj táta tentokrát nejel koloběžku, ale běžel, protože mu nastydla šlacha od myši od počítače. Běžci startovali v 13:20. Mid byl 15 kilometrů a sprint byl sedm kilometrů. Táta musel běžet s naším velkým a černým Taffíkem. Máma běžela s Plůtíčkem.
A potom byla už dětská. Já jsem běžel s Dorinkou. A Pepa a táta běželi s Plůtíčkem. A potom jsme šli do hospůdky u Máši. Dal jsem si vývar. Potom večer jsem si dal bramborovej salát s řízkem. A potom tam zpívali a hráli na harmoniku a na buben. A potom v devět hodin deset minut jsme šli spát.
Druhý den, když jsme vstali, svítilo sluníčko.
Start midu byl v devět hodin.
A start sprintu byl v deset hodin. Běžci startovali v 10:20. A když přiběhli běžci, tak byla dětská. Běžel jsem rychleji o 10 sekund líp než v sobotu. A v 13:00 bylo vyhlášení.
Já jsem byl druhý. Pepa byl třetí. Táta byl první. A máma ve své kategorii byla první. (... protože v ní byla sama:-) - pozn. od mámy)