30. srpna 2009 v 13:46 | Lucka |  Závody

A k debatě, která proběhla u přihlášek na Hrobskou jízdu sem vkládám tyto fotky:

... a letos:

Takže jo, fakt vyrostl:-)

Trophée des Montagnes

19. srpna 2009 v 20:03 | Honzík |  Závody
Jednou ráno jsme jeli do Francie. Závodit se psama. Vyjeli jsme před sedmou ráno. Já jsem tam byl přihlášenej taky.
Ten závod se jmenuje: Tropheé des Montagnes. Skládá ze sedmi etap pro děti, dospělí 12 etap. Bylo to v pěti střediscích na lyžování: v Alpe du Grand Serre, Vaujany, Oz a Auris en Oisans. A v jednom městě, který se jmenovalo Allemont.
My jsme ty tratě měli do dvou kilometrů. A dospělí do šesti a půl kilometrů. Já jsem měl číslo 151 a táta měl číslo 20. Dorinka mi krasně běhala. A táta běhal s Plůtíčkem a s Tafíkem. Ta disciplína se jmenuje cannicross.
Do tý Francie to trvá deset hodin. A celkově jsem byl první z kluků i z holek a vyhrál jsem čtyři poháry a pět medailí. A táta byl 26. Strašně se nám tam líbilo. Doporučuji na dovolenou.